KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 15763125
nr 1576 3125
Bildrulle
Bambu, Kina, 90x25 cm. Signerad, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:05:08
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr